fbpx
 • ATSTOVAUJAMI PREKĖS ŽENKLAI
   


  Daugiau nei prieš šimtmetį, 1888 m., įkurta „Lalique“ įmonė vis dar tebelaikoma pagrindiniu prancūziškos prabangos simboliu. Dabartinė įmonės vizija – tęsti kūrybos genijaus ir jos įkūrėjo René Lalique veiklą, toliau gaminant nepakartojamus krištolinius kvepalų buteliukus, atgaivinant įspūdingo dizaino papuošalus, plečiant gamybos ribas, kuriant dekoratyvinius daiktus, kuriems naudojami tik „Lalique“ būdingi atlaso elementai, vykdant didžiulius architektūros projektus, kuriant unikalų namams skirtą „Lalique“ pasaulį ir dirbant su žinomais menininkais, padedančiais sukurti riboto leidimo krištolo kūrinius ir dar kartą atkurti savo kultūrinį paveldą.

   

   

  1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, kai puikiai išreikštas grafinis dizainas susiejamas su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų savo srities ekspertų parašytų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones.

   


  „Ladurée Beauté“ kolekciją įkvėpė amžina elegancija ir rafinuotumas. Ji gali patenkinti mūsų grožio poreikį ir išpildyti net slapčiausius troškimus, kai noras gerai gyventi susiejamas su gera savijauta. Subtilias emocijas sukeliančios „Ladurée“ kvepiančios žvakės tokios pat išskirtinės kaip ir jų gamintojas. „Ladurée“ – tai magiškų akimirkų kūrėjas, siūlantis Jūsų namams tokius kvapus, kurie pradžiugins bet kieno uoslę, vertinančią švelnius ir prabangius aromatus. „Ladurée“ kvapai sužadina nepamirštamus prisiminimus.

   

   

  Pačioje Paryžiaus širdyje XIX amžiuje statytame pastate įsikūręs visame pasaulyje žinomas „Costes“ viešbutis – tai vieta, kur renkasi visi prabangą ir stilių vertinantys žmonės. „Costes“ viešbutį vertina Paryžiuje besilankančios kino žvaigždės, modeliai, mados žinovai ar tiesiog ieškantieji prieglobsčio medaus mėnesiui. „Costes“ siūlo įvairiausių prekių, pvz., „Hotel Costes“ muzikos rinkinius, sukurtus, bendradarbiaujant su didžėjumu Stephane Pompougnac, kūno priežiūros priemones, namų kvapus ir „Costes” kvepalus, simbolizuojančius žymųjį „Costes“ viešbutį Paryžiuje.

     Kvapai – „Hermès“ namų istorijos dalis jau nuo 1930-ųjų. „Hermès“ kvapų bibliotekoje kiekvienas kūrinys pasakoja savo istoriją ir atveria duris į savo kuriamą pasaulį. Tarpusavyje derindami meistro ir menininko gebėjimus, „Hermès“ namai savo kūriniais perteikia puikų meistriškumą ir stilių – jų kvapai drąsūs, harmoningi, nesenstantys ir elegantiški.Vonios ritualai ir kvėpinimasis yra labai asmeniški ir reikšmingi, štai kodėl „Hermès“ pristatė „Le Bain” – naują meno gyventi būdą, išreiškiamą per kvepalus. Iš visų spalvų, tekstūros ar įvairiausio dizaino produktų išsirinkite tą, kuris atitiks Jūsų nuotaiką ir nuspalvins dieną. O rytoj jau laukia nauja diena ir naujas kvapas…